Sklep internetowy – od czego zacząć?

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze spotkania. Kogo nie było niech żałuje.

 


#e-commerce

Marek Najar od 12 lat związany z branżą interaktywną, początkowo SEM/SEO, a od 9 lat doradza młodym przedsiębiorcom oraz dojrzałym tradycyjnym biznesom wdrażać rozwiązania e-Commerce zarówno na rynku Polskim jak i za granicą. Fan otwartego oprogramowania i miłośnik skutecznych rozwiązań.

e-Commerce – czyli jak dotrzeć z produktem na 35 rynków międzynarodowych w ciągu kilku miesięcy.

Podczas prezentacji przejdziemy cały proces od pomysłu do realizacji. Zwrócę uwagę jakich błędów nie popełniać i dam Wam trochę moich osobistych przemyśleń zarówno z własnej praktyki jak i praktyki moich klientów. Jeśli zakładasz lub myślisz o założeniu sklepu nie może Cię zabraknąć. 🙂

 

#okiempraktyka

Jarosław Sławek posiada blisko szesnastoletnie doświadczenie w handlu artykułami z branży ogrodniczej. Jest twórcą marki Floks.pl oraz udziałowcem w rodzinnej firmie Saferia.

Obecnie zarządza dwoma sklepami internetowymi (floks.pl i  www.lakabi.pl).

Jarek opowie o swoich doświadczeniach związanych z prowadzeniem dwóch sklepów internetowych. Dwie zupełnie różne branże w ecommerce w rękach jednego bardzo przedsiębiorczego człowieka.

 

 

 

#przegląd systemów e-commerce

Izabela Karkocha – twórczyni marki kodografia.com. Front-end i WordPress developer. Pracowała na wielu systemach e-commerce m.in: WooCommerce, magento, Prestashop, Shoper. Z przyjemnością dzieli się wiedzą i doświadczeniem na spotkaniach takich jak Geek Girls Carrots, WordUp i inne.

 

 

 

 

Udostępnij
Email this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn